Роман Прокопчук, 22 роки. Universität zu Köln, Economics (Master)

Ніколи раніше не писав відгуки але дивлячись на якість і надійність Агентства «Вектор» не можу пройти повз і не залишити його! Дивлячись на нестандартну ситуацію в якій опинився наш світ така річ як вступ за кордон вважалася неабияким викликом, тому хочу відмітити надзвичайний професіоналізм і швидкість послуг які надало мені Агенство » Вектор». Отримавши позитивну відповідь від Університету головною задачою було в найкоротші терміни організувати процеси які в нормальний час (не пандемії) займали довгий період. Запис на візу, оформлення купи документів і надання постійної консультації були найважливішим завданням з яким Агенство «Вектор» впоралося за лічені тижні, що стало надзвичайно важливим і вирішиючим фактором успішного початку навчання!

Важко описати емоції які відчував коли зрозумів що саме агентство дало змогу відкрити для себе неабияку можливість навчання у вузі в Німеччині!

Не вдаючись в деталі хочу особисто порадити Агенство «Вектор» як найкращого партнера який своїм досвідом і професіоналізмом : MADE MY DREAM COME TRUE!