Марія Шарапа, 17 років. Studienkolleg der Freien Universität Berlin, Т-Kurs

Наш вступ до Німеччини ми планували давно, все йшло по плану, начебто ніяких перешкод, нікому і в голову не могло прийти, що через якийсь вірус мрії можуть не збутися. Та зараз повернусь до 2019 року коли до вступу до Німеччини було ще майже рік і постало питання ,а як це зробити? Хоча я сучасна мама і начебто можу розібратися в оформленні будь-яких документів, але одна справа коли це стосується нашої держави і інша справа друга країна де всіх тонкощів ми в принципі можемо не знати. Я вирішила не ризикувати. В інтернеті безліч освітніх агенцій, які рекламують свої послуги і всі гарантують, що вони найкращі на цьому ринку, а як не помилитися? Я якось інтуїтивно зупинила свій вибір на «Вектор» і не помилилася, хоча як і всі при виборі бояться, сумніваються аби не «кинули». Те, які випробування випали на наших дітей в цьому році через карантинні обмеження одним словом не описати, багатьом дітям так і не вдалося вступити. Те, що моя донька зараз навчається в штудієнколег FU Berlin я вважаю на 100% заслугою всієї команди освітньої агенції «Вектор», а особлива вдячність менеджеру Анастасії, так як прямий зв‘язок був тільки з нею.

Чесно кажучи у мене були періоди розпачу і безнадії, але Анастасія завжди підтримувала нас і допомагала в пошуках альтернативних способів вирішення проблем, так як вступна кампанія на зимовий семестр 2020 року зовсім відрізнялася від того як це повинно бути, це і відмови всім абітурієнтам у видачі віз і складнощі з блокованим рахунком і інше. На даний момент ми щасливі, так як вже пройшли цей шлях до вступу в штудієнколег, хоча це тільки початок, нас ще чекає подача документів до ВУЗів Німеччини і тепер це теж гарантовано буде проходити тільки з «Вектор». Особливу вдячність хочу висловити Анастасії, вона жодного разу не проігнорувала мого дзвінка чи листа, зв‘язувалася зі мною і в свята, у вихідні і навіть під час своєї відпустки. Навіть зараз, коли вже виконані всі зобов‘язання по договору я можу звернутися до Анастасії за консультацією. Хочу сказати, що робота агенції «Вектор» заслуговує найвищих похвал, так як жодних «проколів» не було, всі документи для подачі на візу, відкриття блокованого рахунку та в штудієнколег були оформлені правильно, як доказом цього є те, що всі штудієнколеги в які ми подавали документи запросили мою доньку на екзамени. І найголовніше, ми все ж таки отримали студентську візу незважаючи на суттєві зміни та вимоги нашого візового центру та епідеміологічну ситуацію. 

Рекомендую всім, хто планує вступ до Німеччини не ризикувати і не помилитися у виборі агенції, тут вам допоможуть і зроблять все можливе. Особлива подяка Олександру у Києві, Максиму та Анастасії у Німеччині!

Бажаю всім майбутнім абітурієнтам йти до своєї цілі не зупиняючись ні перед якими перешкодами і у вас все вийде, а з «Вектор» ваші шанси на успіх підвищуються в рази. Рекомендую на всі 100% !