Вероніка, 21 рік. Rheinisch-Westfälische-Technische Hochschule Aachen, Soziologie (Master)

Я хотіла би висловити свою вдячність агенству Vector, а особливо Анастасії за її допомогу в підготовці всіх необхідних документів для вступу в ВНЗ Німеччини та за постійну підтримку протягом цього непростого та водночас захоплюючого життєвого етапу.

Спочатку я намагалась займатись підготовкою документів самостійно, але вже через місяць зрозуміла, що ця процедура вимагає багато часу та кропіткої роботи. У мене є знайомий, який вже навчається в Німеччині, який також пережив весь цей процес. Він дуже позитивно відгукувся про діяльність компанії та був в захваті від результату. Ну що ж, я вирішила звернутися до агенства Vector і не жалкую про це. Дуже професійний підхід до виконання завдань, проводять регулярні консультації, детально розбирають кожний ВНЗ і формують необхідні пакети документів. Завдяки їхнім старанням ми зібрали все необхідне і я отримала лист щастя від ВНЗ моєї мрії.

Я з захопленням ставлюсь до агенства Vector за серйозне відношення до роботи. Я весь час відчувала їхню підтримку. Перед візитом у посольство для подачі документів на візу зі мною зв’язувалися декілька разів з метою консультації і давали важливі поради. Завдяки цьому все пройшло ідеально і я отримала візу всього-на-всього за 4 тижні.

Я дуже вдячна Вам за все, що Ви для мене зробили. Я бажаю Вам успіхів у майбутньому і всього найкращого. Я залюбки буду рекомендувати Ваше агентство своїм знайомим.

З повагою, Вероніка