Роман Цимбал, 27 років. Christian-Albrechts-Universität zu Kiel, Psychologie (Bachelor)

Я давно планував переїхати в Німеччину з метою навчання. Спершу в мене не вийшло це зробити, адже я намагався це зробити самотужки. Зробивши висновки після невдачі, я вирішив звернутися до спеціалістів. Після нетривалого пошуку відповідних фірм я зв’язався з агенством «Вектор». Поспілкувашись приємно з працівниками агенства, а саме з Анастасією, я вирішив скористатися послугами саме цього агенства. Протягом усього процесу збору/підготовки/відправлення документів для отримання візи/навчального місця я був постійно вчасно проінформований. А якщо в мене виникали запитання, Анастасія була постійно на зв’язку та була готова дати вичерпну відповідь в будь-яку пору дня і дуже ввічливо. Це давало впевненість, що все йде по плану.

Фактично ні разу не виникло непорозумінь чи прикрого сюрпризу. І навіть коли я вже отримав візу та запрошення від університету, Анастасія і далі тримала «рівень».

І вже після свого переїзду в Німеччину агенство «Вектор» не перестає виконувати свої обов’язки. Через це я не сумніваюся, що зможу з допомогою «Вектора» вирішити усі свої труднощі чи виклики вже тут в Німеччині. Мені й далі готові прийти на поміч.

На останок хочу сказати, що завдяки агенству «Вектор» мої плани почали крок за кроком втілюватися в реальність. Тому рекомендую агенство «Вектор» усім, хто хоче навчатися в Німеччині!