Дарина Негробова, 18 років. Studienkolleg Nordhausen, M-Kurs

Я щаслива мама, адже збулася мрія моєї дитини! Тепер моя донька – студентка М-курсу штудієнколегу м. Нордхаузен. І здійснила свою мрію донька завдяки своїй наполегливій праці, нашій підтримці та професійній роботі співробітників освітнього агентства «Вектор».

Знайомство з «Вектором» почалося з сайту агентства, який серед безлічі інших видався нам чітким, лаконічним та наповненим необхідною інформацією. А після спілкування з менеджером Анастасією, ми зрозуміли, що з вибором не помилилися. Наша співпраця розпочалася і тривала в нелегкий період карантинних обмежень. Важко було всім: безліч форсмажорних ситуацій, починаючи від закритого консульства у Києві до неможливості виїхати на вступні екзамени. Але співробітники «Вектора» завжди знаходили альтернативні шляхи вирішення проблем.

Дякуємо Анастасії та Олександру за професіоналізм, оперативність, ентузіазм. На всіх етапах вступу (від вибору університетів, оформлення пакету документів, візового супроводу до поселення в гуртожиток) ми отримували Вашу підтримку та професійні поради.

Бажаємо Вам здійснення нових задумів та процвітання! Із задоволенням і відповідально рекомендую батькам майбутніх випускників розглядати співпрацю з «Вектором» аби здійснилися мрії і Ваших дітей.